morze 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

kopalnia producent kamienia naturalnego do ogrodu murowego

Opis:

Nasza firma PPU Pawlik Kamieniarstwo to w 100 procentach polski producent produkujący i dostarczający takie materiały jak kamień murowy cięto łupany 20x20x40 cm , kamień ogrodowy , kamień na dom ściany elewację i kamień ogrodowy oraz płyty szlifowane na fasady a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju a może i także w Europie.

Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra II to zakład górniczy a także jedno ze złóż będące własnością zakładu PPU Kamieniarstwo Pawlik ze wsi Grabowie koło Karczowa na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim blisko rzeki Pilicy.
W tej kopalni ale i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć wydobywany piaskowiec żółty z okresu jury tylko i wyłącznie sposobami wyburzeniowymi za pośrednictwem koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych podsiębiernych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia naturalnego występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatycznej . Po wykorzystaniu wiertarki pneumatyczno-udarowej zakładamy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową wydobytego surowca skalnego.
Pozyskany surowiec skalny przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na takie asortymenty jak : kamień elewacyjny, kamień hydrotechniczny, kamień na ściany domu oraz kamień murowy i kamień ogrodowy a także płyty szlifowane i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Producent kamienia naturalnego
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1164
Dodane: 2023.05.15
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj