morze 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień murowy kopalnia kamienia ogrodowego naturalnego

Opis:

Nasza firma to dumni producent z Polski, specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak kamień elewacyjny oraz płytki elewacyjne. Jesteśmy zobowiązani do dostarczania produktów najwyższej jakości, a wszystko to dzięki wykorzystaniu własnych surowców skalnych, pochodzących z naszej kopalni kamienia naturalnego, Chełmska Góra II.

Położona w malowniczej wsi Grabowie, niedaleko Niedośpielina, nasza kopalnia nie tylko cieszy się urodziwym otoczeniem, ale także dostarcza unikalnego piaskowca albskiego. Nasze metody wydobycia są innowacyjne, opierając się na zastosowaniu koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych, pozbawionych użycia środków wybuchowych. Dodatkowo, wspieramy wydobycie maszynowe poprzez ręczne wiercenie za pomocą wiertarek pneumatycznych.

Proces wydobycia to nie tylko technologia, ale i sztuka. Po użyciu wiertarek pneumatyczno-udarowych, stosujemy kliny trójdzielne lub zakładamy wywiercone otwory, a następnie zalewamy je proszkiem rozprężnym z wodą. To krok niezbędny do odspajania większych bloków skalnych oraz tworzenia spodów roboczych, które umożliwiają ekonomiczne wydobycie, jednocześnie uwzględniając segregację jakościową pozyskanego surowca skalnego.

W naszym kamieniarskim zakładzie w Grabowie, przekształcamy wydobyty surowiec skalny w różnorodne produkty, takie jak kamień ogrodowy, kamień na ściany domu , obudowy kominkowe oraz płytki elewacyjne. Dodatkowo, tworzymy pospółkę drogową, która powstaje przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Nasze produkty charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale i starannością w każdym detalu, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Producent kamienia naturalnego
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1190
Dodane: 2023.12.11
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj